بیست برای همه آشناست. نمره‌ی عالیِ بیست همیشه، حرفه‌ای بودن و مهارت ما را نشان می‌دهد. ما در سایت بیستیا آموزش‌های جذابی تهیه کرده‌ایم که نمره زندگی هر فردی را بیستِ بیست می‌کند. پس با بیستیا همراه باشید تا مهارت‌های ارتباطی، فن بیان و سخنوری، مجری گری و رفتارشناسی بر اساس الگوی جهانی DISC را با نمره‌ی بیست تمام، پاس کنید.

کودک و نوجوان باشید یا بزرگسال، مرد باشید یا زن، کارمند باشید یا کارآفرین، محصل باشید یا نباشید فرقی ندارد، چون بیست، بر اساس سلیقه و نیاز هر فردی درس‌های جذابی برای آموزش دارد.

درباره‌ی موسس بیست

دانلود رزومه حیدر سلیمانی پور

نمونه‌ای از ویدیوهای سمینارها، اجرای مجریان روی صحنه، کارگاه های حضوری و آنلاین بیست را در این بخش ببینید.(لینک ها به زودی فعال می شوند)

چشم انداز بیست

تیم بیست به همه‌ی افراد در هر سن و جایگاهی کمک می‌کند نمره رفتار، کلام و تفکرشان بیستِ بیست شود زیرا استعدادها، علایق و انگیزه‌ی هر انسانی برای ما ارزشمند و مهم است.

صدها نکات آموزشی رایگان، پکیج‌های آموزشی در قالب متن، ویدیو و پادکست برای تحقق این چشم انداز در انتظار شماست.

دوره های آموزشی بیست

دوره های حضوری، غیر حضوری و آنلاین بیست کاملا تخصصی و توسط تیم تولید محتوای با تجربه و حرفه‌ای تهیه شده اند. برترین این دوره‌ها عبارتند از:

دوره سخنوری

دوره مجری گری

دوره رفتارشناسی DISC

دوره‌‌های و سمینارهای مرتبط با مهارت های ارتباطی

با کلیک بر روی هر دوره، با جزییات کامل آنها آشنا شوید و دوره مورد نیاز خود را با نمره‌ی بیست پاس کنید.(به زودی لینک ها فعال می شوند)

پرطرفدارترین پکیج‌های آموزشی بیست

 پکیج جامع آموزش رفتارشناسی DISC

پکیج جامع آموزش دوره سخنوری

 پکیج جامع آموزش دوره مجری گری

بیست در شبکه های اجتماعی

ما در شبکه های اجتماعی پرطرفدار کاملا فعال هستیم. با دنبال کردن ما از صدها نکته‌ی کاربردی و رایگان، لایو با متخصصین صاحب نام، اعضای باشگاه بیستیا و گزارش‌های فعالیت های بیستیا دیدن کنید.

شعار همیشگی بیست

#فقط_ادامه_بده

بیستیا